Gra miejska "Kulinarna Mapa Słupska"

"Kulinarna Mapa Słupska" czyli: Stadion 650-lecia, Słupskie Smaki, Antrakt Kawiarnia Artystyczna, Pyszne Jedzonko, Pizza Pazza, Kafeina, Zapiekanki Krakowskie, Centrum Informacji Turystycznej, FullBull, Bar "U Gabrysia”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Przemysłowej 100 w Słupsku. Taką trasę musieli pokonać uczniowie naszej szkoły w grze miejskiej, w której wzięli udział 21 marca. Drużyny miały za zadanie dotrzeć do każdego kolejnego punktu na kulinarnej mapie, aby następnie wykonać zadanie umożliwiające otrzymanie wskazówki, a tym samym dotarcie do kolejnego etapu gry. Liczyła się kreatywność, szybkość, a czasami spryt. Na metę udało się dotrzeć wszystkim, ale zwycięską okazała się drużyna reprezentująca klasę IB. Na powracających graczy czekała gorąca zupa wiosenna oraz słodkości. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę. Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy również do lokali, bez których kulinarna wędrówka naszych uczniów nie mogłaby się odbyć.

Galeria