Pożegnanie absolwentów 2018

Nadszedł ten jakże uroczysty dzień pożegnania tegorocznych absolwentów. Dzień, w którym wspólnie wspominaliśmy chwile spędzone w murach naszej szkoły. Podziękowaniom, gratulacjom i życzeniom dalszych sukcesów nie było końca. Absolwenci z łezką w oku wysłuchali przemówienia pani dyrektor oraz wychowawców klas, aby zaraz później powrócić pamięcią do klasy pierwszej. Jeszcze raz przeżyć swój pierwszy dzień w szkole, pierwsze przyjaźnie, pierwsze wzloty i upadki. Swoimi wrażeniami z minionych czterech lat podzielili się również nauczyciele, którzy przygotowali specjalnie na tę okazję zabawne anegdoty, pozostające na zawsze w ich pamięci. Absolwenci zaś mieli okazję w kilku zdaniach podsumować swoje lata spędzone w naszej szkole. Lata, które przepełnione były ciężką pracą, rozwijaniem swoich zainteresowań i po prostu dobrą zabawą.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy wielu sukcesów.

Galeria