Wizyta w restauracji Stodoła

Dnia 24 czerwca 2018r. na zaproszenie właściciela, pana Ireneusza Ławskiego, dyrekcja i pracownicy szkoły odwiedzili Restaurację Stodoła w miejscowości Łokciowe, położonej w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Poczęstunek przygotowali dla nas szefowie kuchni restauracji, uczniowie naszej szkoły Norbert Stranc i Alan Teuchert. Chłopcy otrzymali możliwość pracy w restauracji po odbytej tam w zeszłym roku praktyce zawodowej, podczas której wykazali się swoimi umiejętnościami, talentem i pracowitością. Podczas obiadu odbyły się również rozmowy o dalszej współpracy między naszą szkołą, a restauracją. Bardzo polecamy to magiczne miejsce, którego właściciel wita gości serdecznością i uśmiechem, a kucharze serwują wyjątkowe dania, jakich nie spróbujecie nigdzie indziej.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że współpraca naszej szkoły z Restauracją Stodoła będzie układała się pomyślnie.