Roczniki

2016 / 2017


TECHNIKUM ZAWODOWE


Klasa IV A
technik żywienia i usług gastronomicznych
wych: Maria Gardas / Ryszarda Giecewicz


1. Adamczyk Karolina
2. Brysik Sylwia
3. Czujko Klaudia
4. Dolny Mariusz
5. Jakubowski Szymon
6. Janecka Arleta
7. Janusz Sara
8. Kloskowska Natalia
9. Lis Dariusz
10. Łupanów Klaudia
11. Majewska Adriana
12. Nowicka Patrycja
13. Pawulska Marta
14. Szafryk Radosław

Klasa IV B
Technik hotelarstwa / kelner
wych: Jurand Bownik


1. Frankiewicz Karolina
2. Jurkiewicz Filip
3. Kołodziejczak Katarzyna
4. Krynicki Grzegorz
5. Paryna Arkadiusz
6. Piechaczek Agata
7. Pisarkiewicz Ewa
8. Szafrańska Kinga
9. Wdowik Roksana
10. Winnicka Aleksandra

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa III ZSZ (kucharz)
wych: Elżbieta Polenceusz



1. Duszyńska Anna
2. Krajewska Kinga
3. Kwiatkowska Magdalena
4. Pisarkiewicz Dagmara
5. Sztandera Majas


SZKOŁA POLICEALNA


Technik ochrony fizycznej osób i mienia
wych: Eugeniusz Staniul


1. Adamiec Arkadiusz
2. Duszyńska Natalia
3. Dutkiewicz Rafał
4. Góra Bartosz
5. Kaczmarek Arkadiusz
6. Kroplewski Mateusz
7. Sajek Krzysztof
8. Sylwestrzak Mateusz
9. Tywoniuk Dariusz
10. Wójciak Jakub

Opiekun medyczny
wych: Janina Paradzińska


1. Giczewska Jolanta
2. Kąkol Marcin
3. Kondracik Ewelina
4. Kwaśniewska Mirosława
5. Osadnik Magdalena
6. Pietrzykowska Katarzyna

Technik administracji
wych: Elżbieta Buca-Mularczyk


1. Arcimowicz Ewelina
2. Malinowski Miron

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa III C
wych: Krzysztof Goliszek



1. Chańko Paulina
2. Główczewska Agnieszka
3. Hubisz Adam
4. Formella Ewelina
5. Korczowski Mateusz
6. Pal Bożena
7. Stoltman Anna
8. Szczypek Weronika
9. Trocka Agnieszka
10. Żurawski Szymon


2015 / 2016

TECHNIKUM ZAWODOWE

Klasa IV A
technik żywienia i usług gastronomicznych / kelner
wych: Danuta Pietkiewicz


1. Andrzejczuk Patrycja
2. Bajak Paweł
3. Cyganek Aleksandra
4. Dix Marcin
5. Dudek Paulina
6. Grajewski Jakub
7. Jankowski Adam
8. Kondracik Ewelina
9. Kowalska Anna
10. Krawiec Mateusz
11. Król Joanna
12. Lutkiewicz Katarzyna
13. Łaga Patrycja
14. Łaga Paulina
15. Mizikowski Szymon
16. Pietruszczyk Paweł
17. Wilczyńska Weronika
18. Zaron Monika

Klasa IV B
technik hotelarstwa
wych: Danuta Pietkiewicz


1. Grochała Patrycja
2. Kotłowska Aleksandra
3. Mallek Aneta
4. Pawulska Magdalena
5. Szpałek Patrycja

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA


Klasa III ZSZ (kucharz)
wych: Daniel Poświętny


1. Cichosz Adriana
2. Dudek Mariusz
3. Duszyńska Roksana
4. Giersz Patryk
5. Gołkiewicz Anna
6. Grąziel Paulina
7. Grzymisławski Jarosław
8. Kasińska Iwona
9. Kwiatkowska Julia
10. Pisarkiewicz Dagmara
11. Sobczyk Agata
12. Wolska Aleksandra

SZKOŁA POLICEALNA

Opiekun medyczny
wych: Janina Paradzińska


1. Cieślik Alicja
2. Mączka Justyna
3. Nić Marcin
4. Wójcik Elżbieta

Technik administracji
wych: Elżbieta Buca-Mularczyk


1. Daniszewska Małgorzata
2. Kąkol Marcin
3. Paryna Krzysztof
4. Reiner Mariola

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa III C
wych: Urszula Szulc-Zacharzewska


1. Borkowski Piotr
2. Bojarska Barbara
3. Bukarewicz Krzysztof
4. Domańska Monika
5. Foterek Marcin
6. Franc Kamil
7. Gajek Bartosz
8. Kwiatkowski Krystian
9. Laskowska Agnieszka
10. Michalik Patryk
11. Raubo Eryk
12. Siwiec Beata
13. Spychała Sebastian
14. Struk Hanna
15. Terkiewicz Natalia
16. Wach Ewelina
17. Walczak Tomasz
18. Więcek Karol
19. Wites Konrad
20. Wojtasiak Daria


2014 / 2015

TECHNIKUM ZAWODOWE

Klasa IV A
technik kucharz / kelner
wych: Beata Nosewicz


1. Bajak Rafał
2. Bereza Patrycja
3. Bolenajc Ewa
4. Cichońska Patrycja
5. Gojtkowska Karolina
6. Knapa Dawid
7. Krauze Agnieszka
8. Lipińska Paulina
9. Łydzbiński Bartosz
10. Nić Marcin
11. Popek Oskar
12. Rachańczyk Paulina
13. Salicka Angelika
14. Simonowicz Bartosz
15. Wieruchowski Dawid
16. Wróblewski Mateusz
17. Żmuda Bartłomiej

Klasa IV B
technik hotelarstwa
wych: Dagmara Jendrzejczak


1. Damaszek Karolina
2. Dworak Dominika
3. Flisikowska Marlena
4. Glaziński Dawid
5. Hasulak Anita
6. Jarosiewicz Natalia
7. Kwarta Aleksandra
8. Leśniewska Justyna
9. Rzepa Karolina
10. Sadowska Patrycja
11. Sitarz Aleksandra
12. Strzeszewska Magdalena
13. Szymczyk Bogusława
14. Trela Alicja
15. Tutkowska Paulina
16. Uganowska Emilia
17. Woźnicka Jowita

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa III ZSZ (kucharz)
wych: Elżbieta Polenceusz


1. Adryaniak Mateusz
2. Karzkowiak Paulina
3. Kunda Patryk
4. Łukasik Małgorzata

SZKOŁA POLICEALNA

Opiekun medyczny
wych: Janina Paradzińska


1. Ignaczak Joanna
2. Kot Robert
3. Krośnicka Daria
4. Pałubicka Iwona
5. Rup Maria
6. Wasiura Katarzyna
7. Wasiura Paulina
8. Wojtalik Ewelina
9. Wyrwaszewska Anna
10. Żydyk Katarzyna

Technik ochrony fizycznej osób i mienia
wych: Eugeniusz Staniul


1. Buczak Paulina
2. Buczak Tomasz
3. Chudzik Adam
4. Cyman Karolina
5. Falba Paweł
6. Malinowski Miron
7. Markiewicz Patryk
8. Ruchniewicz Waldemar
9. Trzaskowski Maciej

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


Klasa III C
wych: Renata Cierniak


1. Aleksandrowicz Kamila
2. Arcimowicz Ewelina
3. Bartkowska Aurelia
4. Czapiewska Anita
5. Dąbrowska Zofia
6. Dzięgielewska Gabriela
7. Gdaniec Katarzyna
8. Geleta Sebastian
9. Góra Dawid
10. Kasińska Monika
11. Kostro Ireneusz
12. Lesiecka Klaudia
13. Mączka Justyna
14. Nastała Aldona
15. Nelka Patrycja
16. Nieźwińska Aneta
17. Odziomek Monika
18. Piołunkowski Arkadiusz
19. Polakowski Kamil
20. Rowicki Adrian
21. Sawicka Magdalena
22. Starczyk Patryk
23. Szabat Anna
24. Szczerbowicz Jolanta
25. Szewczyk Piotr
26. Wesółka Monika
27. Wronka Karolina
28. Zieliński Dawid


2013 / 2014

TECHNIKUM ZAWODOWE

Klasa IV A
technik kucharz / kelner
wych: Rozalia Kasprowicz


1. Białkowska Natalia
2. Ciarka Dawid
3. Dunal Paweł
4. Kowalewska Justyna
5. Łukasik Jakub
6. Pograniczny Kacper
7. Rutkowska Agnieszka
8. Stefanowski Dariusz
9. Śropiński Krzysztof
10. Wawrzyński Przemysław

Klasa IV B
technik hotelarstwa
wych: Aleksandra Anuszewska


1. Cembik Andrzej
2. Gostomska Izabela
3. Kotecka Martyna
4. Majchrzak Magdalena
5. Potrykus Natalia
6. Półtorzycka Patrycja
7. Serafin Kinga
8. Wójcik Paulina
9. Szczepaniak Aleksandra
10. Zamecka Natalia

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SZKOŁA POLICEALNA

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy
wych: Zbigniew Laskus


1. Bubnowski Robert
2. Jaworska Krystyna

Opiekun medyczny
wych: Janina Paradzińska


1. Arciszewska Małgorzata
2. Hałoń Katarzyna
3. Jedynak Marta
4. Kurek Daria
5. Ochnik Izabela
6. Pacek Natalia
7. Patyna Paweł
8. Roczniak Barbara
9. Ufnowska Monika
10. Woś Agnieszka

Technik ochrony fizycznej osób i mienia
wych: Eugeniusz Staniul


1. Brzeziński Edward
2. Chmielewski Dawid
3. Chwaliński Dawid
4. Jaroszewicz Dariusz
5. Jeleński Adrian
6. Kośla Aneta
7. Kośla Mariusz
8. Krukowski Janusz
9. Wałachowski Grzegorz
10. Wilkowski Przemysław
11. Wilkowski Ryszard

Technik administracji
wych: Elżbieta Buca-Mularczyk


1. Banaszek Joanna
2. Bednarczyk-Jarest Patrycja
3. Dawidowicz Natalia
4. Dudek Dorota
5. Ficner-Juszczak Joanna
6. Hasulak Barbara
7. Kałamaga Małgorzata
8. Kozłowska Katarzyna
9. Lewandowska Aldona
10. Setna Patrycja
11. Szmarkieta Małgorzata

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa III C
wych: Danuta Pietkiewicz


1. Boncler Maciej
2. Ciukin Renata
3. Daniszewska Małgorzata
4. Duszyńska Natalia
5. Głos Arkadiusz
6. Góra Bartosz
7. Grota Roman
8. Jarest Paweł
9. Juchniewicz Wioleta
10. Jurczuk Marcin
11. Kinastowski Tomasz
12. Kondracik Tomasz
13. Kroplewski Mateusz
14. Król Katarzyna
15. Kryczka Łukasz
16. Kulesza Karolina
17. Migoń Grzegorz
18. Paryna Krzysztof
19. Puziarski Kamil
20. Reinert Beata
21. Rusek Piotr
22. Satarnus Karol
23. Suliga Agnieszka
24. Śmigiel Roman
25. Tejchman Kamila
26. Wasiuta Paulina
27. Wasiuta Przemysław
28. Wieszun Dagmara
29. Wiśniewski Roland
30. Wyrwaszewska Anna
31. Wenc Wojciech


2012 / 2013

TECHNIKUM ZAWODOWE

Klasa IV A
technik kucharz / kelner
wych: Elżbieta Polenceusz


1. Bębnista Jakub
2. Cichosz Daniel
3. Dębicka Katarzyna
4. Dudziński Patryk
5. Fejfer Karolina
6. Gawenda Patryk
7. Hasulak Anna
8. Jankowski Mateusz
9. Kitajgrodzki Tomasz
10. Kubiak Maciej
11. Kucińska Maja
12. Lejk Magdalena
13. Mazur Sławomir
14. Mirończuk Bartosz
15. Pętlak Justyna
16. Rutkowska Anna
17. Sylwestrzak Mateusz
18. Szczęsny Konrad
19. Szuńko Katarzyna

Klasa IV B
technik hotelarstwa
wych: Alicja Rożniakowska


1. Chabowska Irena
2. Damaszk Agnieszka
3. Dobrowolska Magdalena
4. Duszyńska Patrycja
5. Freliszka Kinga
6. Gosik Agata
7. Grochulska Justyna
8. Interewicz Sara
9. Kudryk Anna
10. Kwiatkowska Natalia
11. Majewska Alicja
12. Miezio Monika
13. Pytkowski Michał
14. Rutkowska Patrycja
15. Sasin Ilona
16. Schreider Monika
17. Sobiecki Łukasz
18. Stereńczak Karolina
19. Wąsik Katarzyna
20. Zaremba Sandra

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa II ZSZ (kucharz małej gastronomii)
wych: Wojciech Gajewski

1. Borkowski Piotr
2. Bujmiło Maciej
3. Choromańska Paulina
4. Dziewa Kamil
5. Gazda Rafał
6. Jędro Sandra
7. Kasińska Monika
8. Kotewicz Mateusz
9. Kowalik Jakub
10. Mańkowski Damian
11. Rękas Dawid

SZKOŁA POLICEALNA

Technik ochrony fizycznej osób i mienia
wych: Eugeniusz Staniul


1. Boryński Paweł
2. Dzedzej Zbigniew
3. Krawętkowska Kamila
4. Piechowicz Mateusz
5. Reis Marzena
6. Strąk Anna

Asystent osoby niepełnosprawnej
wych: Janina Paradzińska


1. Arszyło Jolanta
2. Butkiewicz Wioleta
3. Ciecierska Anita
4. Ochnik Izabela
5. Pawulska Urszula
6. Rachańczyk Janina
7. Roczniak Barbara
8. Rusinek Katarzyna
9. Siatkowska Anna
10. Wielikdzień Elżbieta


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa III C
wych: Urszula Szulc-Zacharzewska


1. Bijok Piotr
2. Boncler Sylwia
3. Cybula Katarzyna
4. Drywa Tomasz
5. Grymbowska Justyna
6. Jakubek Martyna
7. Janik Patryk
8. Jędrzejczyk Adrian
9. Kraska Alina
10. Łachnowicz Katarzyna
11. Malinowski Miron
12. Markiewicz Renata
13. Mazurek Krzysztof
14. Paprzycki Marcin
15. Piechowski Daniel
16. Staniszewska Paulina
17. Staszewska Monika
18. Suchorowski Paweł
19. Szwakiel Igor
20. Ufnowska Monika
21. Wojewoda Katarzyna

Klasa II LU
wych: Jacek Łepkowski


1. Bigos Wojciech
2. Bodnar Krzysztof
3. Damaszek-Teclaf Maria
4. Hadryś Wioletta
5. Hałoń Katarzyna
6. Hinc Piotr
7. Jędrzejczak Mateusz
8. Karpowicz Paweł
9. Kasprzyk Piotr
10. Kleba Bożena
11. Koperski Patryk
12. Krajewska Małgorzata
13. Łunkiewicz Stefan
14. Markiewicz Patryk
15. Murawska Agnieszka
16. Nielub Weronika
17. Ogrzebacz Mariola
18. Stasiuk Monika
19. Wawrzyniak Robert
20. Zakrzewska Paulina


2011 / 2012

TECHNIKUM ZAWODOWE

Klasa IV A
technik kucharz / kelner
wych: Danuta Pietkiewicz


1. Dzidek Patrycja
2. Kasina Roksana
3. Knitter Mateusz
4. Krawczyk Mateusz
5. Krawiczyńska Kamila
6. Lemańczyk Dawid
7. Linko Mateusz
8. Łepek Karol
9. Łuczejko Katarzyna
10. Mizak Arkadiusz
11. Modrzyk Grzegorz
12. Piszko Paulina
13. Salamon Lidia
14. Sołśnia Daniel
15. Sulik Mateusz
16. Szaniawska Agata
17. Szarafin Dominik
18. Szczęch Agnieszka
19. Zielińska Kamila

Klasa IV B
technik hotelarstwa / obsługi turystycznej
wych: Mariola Dąbrowska-Świątek


1. Błażejewicz Katarzyna
2. Bujalska Anna
3. Chabowska Marlena
4. Chołuj Paweł
5. Cichosz Klaudia
6. Damaszk Anna
7. Darznik Mateusz
8. Dzierżak Magdalena
9. Gil Marta
10. Grela Tomasz
11. Gryczenko Karolina
12. Grzelak Aleksandra
13. Humska Karolina
14. Huras Oliwia
15. Jurgiewicz Jonatan
16. Konopa Aleksandra
17. Kowaleczka Katarzyna
18. Kozłowicz Paulina
19. Kozłowska Katarzyna
20. Krupiński Mateusz
21. Mazur Tomasz
22. Piszko Dorota
23. Pluta Katarzyna
24. Sadura Katarzyna
25. Setna Patrycja
26. Sylwestrzak Roksana
27. Tokarska Beata
28. Wendland Michał
29. Zienkiewicz Ewelina

Klasa IV C
technik ekonomista
wych: Rozalia Kasprowicz


1. Borzyszkowski Daniel
2. Borzyszkowski Patryk
3. Dudek Dorota
4. Falba Paweł
5. Gołębiowska Anita
6. Janczyk Monika
7. Jastrzębska Joanna
8. Krawiecki Radosław
9. Labudda Magdalena
10. Pioch Izabela
11. Schismak Karolina

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa II ZSZ (kucharz małej gastronomii)
wych: Eugeniusz Staniul


1. Duszyńska Natalia
2. Gan Aleksander
3. Góra Bartosz
4. Janicka Karolina
5. Jarest Paweł
6. Michalak Michał
7. Owczarek Marcin
8. Pater Patryk
9. Rachańczyk Katarzyna
10. Rybak Olga
11. Satarnus Karol
12. Satarnus Piotr
13. Zentara Patryk
14. Żyszkowski Tomasz


SZKOŁA POLICEALNA

Technik administracji
wych: Danuta Kaczmarek

1. Oleszak Dorota
2. Olszak Justyna
3. Skarbek-Słowińska Janina

Technik administracji
wych: Elżbieta Buca-Mularczyk


1. Bekier Katarzyna
2. Daniszewska Renata
3. Gołębiewska Jolanta
4. Pustkowiak Anna
5. Rudnicka Danuta
6. Sobolewska-Marczak Anna
7. Spera Aneta
8. Szymańska Jolanta
9. Wojtera Karol
10. Wojtowicz Alina
11. Wolczyk Aldona
12. Zawadzka Anna

Asystent osoby niepełnosprawnej
wych: Janina Paradzińska

1. Abramczuk Jarosław
2. Borowicz Jolanta
3. Fijałkowska Bożena
4. Golba Aneta
5. Gralec Agnieszka
6. Kot Robert
7. Kowalczyk Anna
8. Kuczborska Łucja
9. Kuchta Beata
10. Laskowska Elżbieta
11. Lewandowska Justyna
12. Nelka Jolanta
13. Niedziałkowska Marzena
14. Raczkowska Katarzyna
15. Sidor Dorota
16. Sprengel Anetta
17. Szefler Jolanta
18. Wawrzyk Wiesława

Technik ochrony fizycznej osób i mienia
wych: Eugeniusz Staniul

1. Bubnowski Robert
2. Gąbka Piotr
3. Janik Elżbieta
4. Jaworska Krystyna
5. Kościesza Michał
6. Krok Artur
7. Kruk Marek
8. Łańcucki Jarosław
9. Stanisławczuk Adam
10. Stec Anna
11. Sulima Łukasz
12. Śpiewak Tomasz
13. Wdowiarek Jacek
14. Wysocki Rafał
15. Zalas Robert

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa III C
wych: Alicja Rożniakowska


1. Bednarczyk Patrycja
2. Cupiał Aneta
3. Czapiewska Agnieszka
4. Ficner-Juszczak Joanna
5. Grzymisławska Patrycja
6. Herdzik Agnieszka
7. Jakubek Angelika
8. Karski Krzysztof
9. Kośla Mariusz
10. Kwieciński Konrad
11. Kurnatowski Adam
12. Łunkiewicz Mieczysława
13. Marczak Sebastian
14. Megger Sandra
15. Miszuk Przemysław
16. Nowak Ireneusz
17. Piasecki Marcin
18. Placha Robert
19. Rackiewicz Katarzyna
20. Płachta Ilona
21. Przedborska Katarzyna
22. Rezler Bartosz
23. Rogoń Sebastian
24. Szejna Lukasz
25. Sitarczuk Olga
26. Węgierska Marta

Klasa II LU A
wych: Jolanta Przygoda

1. Baran Ewa
2. Cejko Karol
3. Czeleń Zbigniew
4. Czupa Kinga
5. Drożdż Magdalena
6. Hasulak Barbara
7. Jaskulska Lena
8. Kałamaga Małgorzata
9. Kurkiewicz Anna
10. Stukan Aleksandra