Pozdrawiamy z Regionalnych Targów Edukacyjnych w Kobylnicy!
Dziś mamy przyjemność uczestniczyć w Regionalnych Targach Edukacyjnych w Kobylnicy. To doskonała okazja do zaprezentowania oferty naszej szkoły, spotkania z uczniami klas ósmych oraz rozmów o możliwościach dalszego kształcenia i rozwoju zawodowego. Odwiedzający nasze stoisko mogą poznać kierunki kształcenia, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz dowiedzieć się więcej o życiu naszej szkoły. Cieszymy się z każdego spotkania i dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają nas podczas tego wydarzenia.
Serdecznie pozdrawiamy z Kobylnicy i zapraszamy do bliższego poznania naszej szkoły!