Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Projekty

Z radością informujemy, że nasza szkoła weźmie udział w programie Erasmus+, którego celem jest wspieranie współpracy międzynarodowej placówek edukacyjnych.

Aktualności

Przed nami kolejny projekt. Już niedługo przedstawimy więcej szczegółów!

Aktualności

Mamy dla Was świetną wiadomość! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy projekt #NauczycielNa101! Będziemy regularnie umieszczać w mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej zdjęcia i opisy naszych nauczycieli, abyście mieli okazję lepiej poznać naszą kadrę.

Śledźcie nasz profil oraz stronę na bieżąco, już niedługo opublikujemy pierwszy post!

Aktualności

Nasza szkoła bierze udział w projekcie pn. Eko-logika sztuka roślinnego gotowania. Działania projektowe rozpoczniemy od warsztatów dla nauczycieli. Kolejnym etapem będą warsztaty kulinarne dla naszych uczniów, podczas których zdobędą oni wiedzę w zakresie ekologicznego żywienia oraz poznają tajniki kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Już wkrótce więcej szczegółów.

Aktualności

W dniu 25 maja 2022 r. Fundacja Edu-Care Małgorzaty Iwańskiej wraz z Naszą Szkołą podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn.: Tacy sami bliżej siebie, który realizowany będzie w okresie od 1.08.2022 do 30.11.2022 r.

Aktualności

Fundacja Edu-Care Małgorzaty Iwańskiej otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn.: Integracja przez kuchnię, który zostanie zrealizowany na terenie naszej szkoły. Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO.

Termin realizacji 13.09.2021 - 15.12.2021 r.


4 października odbyło się pierwsze spotkanie w ramach realizacji projektu: INTEGRACJA PRZEZ KUCHNIĘ. Zgodnie z założeniami w projekcie wezmą udział polskie i ukraińskie rodziny uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Przemysłowej 100 w Słupsku. W miłej atmosferze przedstawiono ideę i założenia projektu oraz ustalono harmonogram działań.

GALERIA ➔


13 listopada w ramach projektu "Integracja przez kuchnię" Fundacja Edu-Care we współpracy z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Słupsku zorganizowała rodzinne gotowanie w gronie rodzin polskich i ukraińskich. "Integracja przez kuchnię" to projekt mający na celu integrację obcokrajowców i ich rodzin. Projekt koncentruje się na wspólnym gotowaniu potraw związanych z tradycją bożonarodzeniową. W trakcie projektu dokonano wymiany przepisów i pomysłów kulinarnych, czego rezultatem będzie opracowany Przepiśnik.


GALERIA ➔


Na początku grudnia uczestnicy projektu Integracja przez Kuchnię spotkali się przygotowując słodkie wypieki. Następnie prezentując je na forum Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Słupsku przedstawili również tradycje bożonarodzeniowe i kolędnicze polskie jak i ukraińskie.