Promujemy naszą szkołę!
W ostatnich dniach mieliście okazję spotkać nas podczas targów edukacyjnych w Postominie oraz Główczycach. Był to czas wielu inspirujących rozmów, prezentacji kierunków kształcenia oraz dzielenia się tym, co w naszej szkole najciekawsze. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska. Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić ofertę edukacyjną naszej szkoły oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące nauki, praktyk zawodowych i życia szkolnego.
To jednak jeszcze nie koniec spotkań! Kolejna okazja do poznania naszej szkoły już 23 kwietnia na Targach Szkół w Hali Gryfia w Słupsku. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Wami, porozmawiać i zaprezentować wszystko, co przygotowaliśmy dla przyszłych uczniów. Do zobaczenia!