Facebook
Z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz radości płynącej ze spotkań w gronie najbliższych.
Z wyrazami szacunkuDyrektor SzkołyMałgorzata Iwańska